komplexní servis pro zákazníka české a zahraniční know-how

HYDROS nastavuje nový standard pro visokou efektyvitu čištní spojeno s mobylitou.Je navržen speciálně pro nasazení speciálních jednotej. Viniká velkou mobylitou ( pouze2 osobama přenositelný) a lze vičistit ač 1000 l za 1 hodinu vody na pitnou. Lze i jedním zařízením provadět odsolování mořské vody na pitnou (nástavba vnitřní). 

Kompaktní nezávislá čistička kontaminované vody s generátorem zabudovaným do zcela uzavřeného robustního rámu.Tato čistička zajišťuje čištění biologicko-chemicky znečištěné vody a doporučuje se zejména pro jednotky rychlého nasazení za velmi nepříznivých okolností nebo jako záloha pro tábory.

Kompaktní elektrická čistička vody na pozinkovaném rámu.

V částečně permanentních táborech, vojenských táborech, úprchlických táborech, humanitární pomoci je přístup k pitné vodě tak zásadní jako efektivní sanitace systémů na zpracování odpadních vod populace.

Čističky vody na přívěsech od společnosti HISPANO VEMA využívají nejmodernější technologii pro získání vysoce kvalitní filtrované vody podle norem Světové zdravotnické organizace.

Jedná se o revoluční láhev, která neustále filtruje vodu, vhodná pro využití v rodinách při nouzových situacích nebo přírodních katastrofách. Lze ji letecky přepravovat a lze ji shazovat ze vzduchu bez poškození.

Toto zařízení tvoří nádrž na vodu zabudovaná do konstrukce kontejneru ISO 20’ 1C, vyhovuje logistickým požadavkům na dodávky a uchování pitné vody za optimálních podmínek, snadno se s ní manipuluje, nakládá a vykládá.

unnamed.jpg

Tegistic s.r.o.
Tel.:
E-mail: