komplexní servis pro zákazníka české a zahraniční know-how

Tento povrch je bezpečný a stabilní pro přistání vrtulníků, aniž se předtím musí více upravit podklad. Je–li potřeba jasně a bezpečně vymezit přistávací plochu, je možné ji označit barvou.  Vítr od rotoru vrtulníku vytváří oblak prachu, který minimalizuje orientaci pilota při přistávacím manévru a pozemní personál má stižené pracovní podmínky.

Pro zvýšení průchodnosti terénu kolovým vozidlům. Při samo-vyprošťování zapadlých vozidel i v kombinaci s navijákem. Velice se osvědčil v různorodém terénu jako třeba písek, bláto a sníh. Snadno se čistí a oproti běžným prostředkům je v automobilech velice skladný.

Nástavba je určená k umožnění objetí silničních nehod a dopravních omezení. Nástavba je kompatibilní s většinou stavebních strojů a tím umožnuje její rychlé použití. Může být použita pro záchranné týmy při záplavách nebo při sjetí letadla z ranveje.

Je navržen tak, aby bylo možno rozvinout minimálně 100 m cesty s vysokou nosností v co nejkratším čase, v jakémkoliv terénu, kde je cesta potřeba. Tato nástavba je určena pro nakládání pomocí hákového nakladače (multilift). K ovládání nástavby postačí pouze jedna osoba. Celá nástavba lze přepravit v ISO kontejneru dle NATO.

Lehké cesty pro obojživelnou podporu byly vyvinuty pro prapor námořní pěchoty. Hlavním požadavkem bylo, aby námořní jednotky mohly ručně nasadit podložku tak, aby nebyla překročena celková hmotnost 150 kg.

Přenosná cesta s vysokou nosností je určená pro silniční provoz. Spolu s nástavbou pro rychlé rozvinutí může byt během několika minut rozložena do 4 metrů širokého a 25 metrů dlouhého jízdního pruhu.

unnamed.jpg

Tegistic s.r.o.
Tel.:
E-mail: