komplexní servis pro zákazníka české a zahraniční know-how

CEL je běžným ISO 1C kontejnerem, který lze přepravovat po zemi, železnici, moři či letecky. Při instalaci na místo se jeho obytná plocha ztrojnásobí rozložením jeho podélných stran, křídel, a stěny kontejneru se stanou podlahou.

Částečně permanentní hangár navržen pro různá využití, s hliníkovou konstrukcí, speciálním samozhášecím polyesterem a s možností použití sendvičových panelů.

Částečně permanentní hangár (“HERCULES”) navržen pro různá využití, s hliníkovou konstrukcí, speciálním samozhášecím polyesterem a s možností použití sendvičových panelů.

Částečně permanentní hangár navržen pro různá využití, s hliníkovou konstrukcí, speciálním samozhášecím polyesterem a s možností použití sendvičových panelů. Ideální jako hangár pro vrtulníky.

Částečně permanentní sklad určen pro různá využití, s hliníkovou konstrukcí, speciálně vybaven samozhášecím polyesterem s možností sendvičových panelů.

Víceúčelový stan s kovovou konstrukcí (stříbrný anodizovaný hliník, EN AW 6063 slitina -T5 ošetření) určen pro různé účely.Vyniká vysokou modulárnost a možnosti měnit jeho délku.

Tato nová generace víceúčelových stanů s vysokotlakou nafukovací textilní konstrukcí je určena pro různé účely. Charakteristické je rychlé rozvinutí (není nutné mít nástroje nebo speciální školení), jejich nízká hmotnost, pohodlí a vynikající odolnost v extrémních teplotních podmínkách ( -20 až +49 ºC).

Levný stan, tvořený hliníkovou konstrukcí a plachtou.

Nová generace víceúčelových stanů z kovovou exo-konstrukcí, určených pro různá využití (provizorní ubytování, nemocnice, tábory, operační střediska, kantýny, dílny, atd. …).

Hispano Vema navrhuje, vyvíjí a vyrábí komunikační kryty tak, aby vyhovovaly vysokým požadavkům na výkon a klimatické podmínky.

Hispano Vema navrhla tyto kompaktní, moderní, výrazně tiché generátory za účelem tvorby elektrické energie účinným, úsporným způsobem přizpůsobivým různým typům použití.

Toto zařízení tvoří nádrž na letecký benzín JET A1 (12 000 l ) zabudovaná do konstrukce kontejneru ISO 20’ 1C.

Toto zařízení tvoří palivová nádrž na naftu, která je zabudovaná do konstrukce kontejneru ISO 20’

Mobilní prádelna na HPV paletě je prádelnou poskytující služby praní prádla s minimální ochranou (stan, hangár, přístřešek …)

Autonomní systém prádelny zabudovaný na přívěsu s pružnou tryskou a závěsem NATO, určen k tažení nákladním vozidlem nebo vozidlem s pohonem 4x4.

Polní prádelna zabudovaná do ISO 20’ kontejneru, plně vybavená k zajištění praní prádla, sušení a žehlení pro tábory nebo polní nemocnice.

Tato plně elektrická polní prádelna, zabudovaná do ISO 10’ kontejneru, je zcela vybavena, aby poskytovala služby o kapacitě až 39 kg/hodina.

Tvoří ji lehký přívěs vybavený dvěma komorami s chladničkou/mrazničkou s užitnou skladovací kapacitou 3,5m³.

Tyto chladničky-mrazničky, navržené pro přepravu-skladování potravin/zboží jsou podle požadavků zákazníka. 

Tyto chladničky, navržené pro přepravu-skladování potravin/zboží, jsou podle požadavků zákazníka, kombinují chladničku a izotermální systém.

Tyto chladničky o objemu 5 m3 pro přepravu a skladování potravin//zboží jsou vyrobeny podle požadavků zákazníka.

Přívěs s pekárnou je VŠESTRANNÝ, LEHKÝ systém, vyroben z nerezové oceli a hliníku, který může být tažen nákladním vozidlem, lehkým vozidlem a převážen helikoptérou.

Polní kuchyně zabudovaná do ISO 20’ kontejneru, plně vybavená pro obsluhu 250 osob ve dvou sadách.

Polní kuchyně zabudovaná do ISO 10’ kontejneru, plně vybavená pro obsluhu 300 osob ve dvou sadách.

Přívěs s toaletou a sprchou je LEHKÝM systémem z nerezové oceli a hliníku, je VŠESTRANNÝ a může být tažen nákladním nebo užitkovým vozidlem.

ISO 20’ kontejnery jsou vybaveny toaletami v různém uspořádání.

CEL je běžným ISO 1C kontejnerem, který lze přepravovat po zemi, železnici, moři či letecky. Při instalaci na místo se jeho obytná plocha ztrojnásobí rozložením jeho podélných stran, křídel, a stěny kontejneru se stanou podlahou.

unnamed.jpg

Tegistic s.r.o.
Tel.:
E-mail: