komplexní servis pro zákazníka české a zahraniční know-how

HYDROS nastavuje nový standard pro visokou efektyvitu čištní spojeno s mobylitou.Je navržen speciálně pro nasazení speciálních jednotej. Viniká velkou mobylitou ( pouze2 osobama přenositelný) a lze vičistit ač 1000 l za 1 hodinu vody na pitnou. Lze i jedním zařízením provadět odsolování mořské vody na pitnou (nástavba vnitřní). 

Díky svím kompaktní rozměrům, nízká hmotnost, sistém zapni a použivej, zásobování energií pomocí sopárních panelů a kapacitě čištění (až do 1000 litrů za hodinu), HYDROS poskytuje nejlepší řešení pro rostoucí poptávka po čištění vody na místě v situacích přírodních katastrof, mimořádné situace, v terénu nebo jakékoliv situace, kdy je požadováno neočekávaně velké množství vody. 

Díky své filtrační techniky, HYDROS nevyžaduje použití chemikálijí v procesu čištění, jakož i eliminaci nevhodné vody. Sistém přináší několik výhod: konečný udržitelné řešení pro čištění vody a nižší celkové náklady na vlastní čištění.

HYDROS Watermaker je založen na filtračním systému, pomocí nanofiltrační technologie a ultrafialové světle. Díky 5-fázim procesu čištění vody: Pre-filtrace (ředění filtr), mikrofiltrace, sterilizace ultrafialovým světlem, aktivní filtrací (filtr s aktivním uhlím) a nanometrické filtrací (keramická filtrace). Jeho čištění vody až do 1000 litrů za hodinu, přináší optimální zásobování pitnou vodou. Vyvinuté pomocí konceptu zapni a používej, HYDROS je rychlý a snadno použitelná úpravna vody, bez nutnosti odborných pracovníků pro obsluhu a údržbu. V zájmu posílení své snadné použitelnosti a modulárnosti lze napájet pomocí čtyř zdrojů energie: solární energie, elektrické sítě (110/220 VAC), autobaterií (12 / 24V) a pomocné vnitřní LiFeO4 baterií.

TTD:

šířka délka výška hmotnost
676 mm 1 008 mm 600 mm 32 Kg

Hlavní výhody: 

- Zapni a používej a neni potřeba speciální školení personálu.

- Až 1 000 litrů pitné vody za 1 hodinu.

- Až 99,999% čistota pitná voda.

- Bez chemická technologie.

- 6ádná zavadníé voda.

- Minimální servisní náklady a provozní náklady. 

- Čištění vody přímo nadaném míšně kde je potřeba. 

 

unnamed.jpg

Tegistic s.r.o.
Tel.:
E-mail: