komplexní servis pro zákazníka české a zahraniční know-how

SYSTÉM KOLEKTIVNÍ OCHRANY tvoří volně umístitelné kontejnery o různých velikostech podle potřeb a požadavků zákazníka.

Systém lze převážet po zemi, železnici, po moři nebo letecky, a jakmile je na svém místě, jeho užitný obyvatelný prostor lze zvýšit až šestinásobně, rozvinutím jeho podélných stran.

SYSTÉM KOLEKTIVNÍ OCHRANY kombinuje pevnost kontejneru a obyvatelnost a pohodlí skládacích kontejnerů s NRBC (nukleární, radiologický, biologický, chemický)/HEPA filtračním systémem a řízené uzavřené vnitřní klima poskytující bezpečný a chráněný prostor v kontaminovaném prostředí.

Flexibilita moderní tkaniny podle HVA technologie, která zakrývá dvě strany kontejneru, nebo v případě kontejneru CELDUR spojovací průchody, je navržena speciálně pro tento typ použití, a umožňuje dokonalou izolaci ve všechny typech klimatických podmínek a kontaminovaného prostředí. Má protiskluzovou podlahu s vysokou odolností průchodu uživatelů a chemickým látkám. V případě potřeby lze vnější i vnitřní strany účinně dekontaminovat.

Uvnitř prostoru lze vytvořit přetlak pomocí NRBC filtračního a tlakového systému o objemu 150m3/hodinu vzduchu při provozu ve filtračním režimu.

Veškeré zařízení lze ovládat zevnitř, bez nutnosti vyjít ven: ovládání generátoru, světel, klimatizace.

STANICE KOLEKTIVNÍ OCHRANY je navržena tak, aby vyhovovala pracovním požadavkům každého zákazníka.

unnamed.jpg

Tegistic s.r.o.
Tel.:
E-mail: